Conference | University of Tartu Narva College

Conference

Ühepäevane seminar "Kunst kui võimalus suunata poliitiliste protsesside tajumist ühiskonnas" Tartu Ülikooli Narva kolledžis (Raekoja plats 2, Narva) 13. novembril kell 11.00 – 17.55. Seminar käsitleb ühiskondlikke muutusi, nende tajumist ja võimalikku suunamist läbi kunsti. Seminar ühendab teadlasi ja kunstnikke ning kuulajate ette astuvad Flo Kasearu, Sasha Kremenets, Andrei Ivanov, Marina Koreshkova, Sergey Tsvetkov ja Andrei Khvostov.

Седьмой научный семинар памяти профессора С. Г. Исакова

Приглашаем учителей, студентов и гимназистов принять участие семинаре, который состоится в Нарвском колледже Тартуского университета 25 октября (11.00–16.30). Семинар ESTO-RUSSICA посвящен памяти профессора Тартуского университета С. Г. Исакова.

International one-day Conference on education and training of youth workers

10.30-11.30 Registration

11.30 Welcome and opening speech

11.45 Development of youth work education: Project YouHEI 2016-2019