Exhibition | University of Tartu Narva College

Exhibition

VIII Mikael Agricola päeva konverents

Soome keele päeva ehk Agricola päeva peetakse esimese soomekeelse aabitsa ja katekismuse autori, Uue Testamendi tõlkija M. Agricola surmapäeval 9. aprillil. Agricola suri 1557. aastal ja oli esimene luterlik Soome piiskop. Narvas oleme seda päeva üritustega alates 2013. aastast tähistanud. Toimumiskohtadeks on kujunenud Tartu ülikooli kolledž ning hotell Inger.

Osalemine on lubatud ainult eelneva registreerimise alusel.

Выставка "Сказочные силуэты"

Знаете ли вы, что тени могут быть не только реальными вещами, но и вымышленными сказками? Для оживления сказочных сцен петербургский иллюстратор Михкалек Пябус использует «силуэтную технику». Иллюстрации, выполненные с помощью этой техники, дают вам возможность «шагнуть в сказку», приблизиться к сюжету и снова встретиться с любимыми героями классических сказок.

Näitus "Muinasjutulised siluetid"

Kas teadsid, et varjud võivad olla mitte ainult päris asjadel, vaid ka väljamõeldud muinasjuttudel? Muinasjutuliste stseenide elavdamiseks kasutab Peterburi illustraator Mihkalek Päbus “siluetitehnikat”. Selle tehnikaga tehtud illustratsioonid annavad võimaluse “astuda muinasjuttu sisse”, tulla loole lähemale ja kohtuda taas klassikaliste muinasjuttude lemmikkangelastega. Narva kolledžisse tulevad külla Pöial-Liisi, Saabastega kass, Lumekuninganna ja teised tegelased koos oma lugudega.

Фотовыставка "Великие храмы Санкт-Петербурга"

Фонд исторической фотографии имени Карла Буллы, Государственный музей-памятник Исаакиевский собор (Россия), НКО Общество русских художников Эстонии представляют фотовыставку "Великие храмы Санкт-Петербурга".
Выставка открыта у посещению до 1 марта 2020.