Exhibition | University of Tartu Narva College

Exhibition

Открытие выставки „Fotosuprematistid“

Kolme Ungari fotokunstniku (Károly Minyó Szert, Anikó Robitz, Bálint Szombathy) rändnäitus „Fotosuprematistid“. Kaaskorraldaja: Ungari Instituut (Tallinn)
Передвижная выставка «Фотосупрематисты» трех венгерских фотографов (Карой Миньо Серт, Анико Робиц, Балинт Сомбати). Соорганизатор: Венгерский институт (Таллинн)
Soome-ugri raamatunäitus / Выставка финно-угорских книг

„Fotosuprematistid“ näituste avamine

Soome-ugri raamatunäitus / Выставка финно-угорских книг

VIII Mikael Agricola päeva konverents

Soome keele päeva ehk Agricola päeva peetakse esimese soomekeelse aabitsa ja katekismuse autori, Uue Testamendi tõlkija M. Agricola surmapäeval 9. aprillil. Agricola suri 1557. aastal ja oli esimene luterlik Soome piiskop. Narvas oleme seda päeva üritustega alates 2013. aastast tähistanud. Toimumiskohtadeks on kujunenud Tartu ülikooli kolledž ning hotell Inger.

Osalemine on lubatud ainult eelneva registreerimise alusel.

Выставка "Сказочные силуэты"

Знаете ли вы, что тени могут быть не только реальными вещами, но и вымышленными сказками? Для оживления сказочных сцен петербургский иллюстратор Михкалек Пябус использует «силуэтную технику». Иллюстрации, выполненные с помощью этой техники, дают вам возможность «шагнуть в сказку», приблизиться к сюжету и снова встретиться с любимыми героями классических сказок.

Näitus "Muinasjutulised siluetid"

Kas teadsid, et varjud võivad olla mitte ainult päris asjadel, vaid ka väljamõeldud muinasjuttudel? Muinasjutuliste stseenide elavdamiseks kasutab Peterburi illustraator Mihkalek Päbus “siluetitehnikat”. Selle tehnikaga tehtud illustratsioonid annavad võimaluse “astuda muinasjuttu sisse”, tulla loole lähemale ja kohtuda taas klassikaliste muinasjuttude lemmikkangelastega. Narva kolledžisse tulevad külla Pöial-Liisi, Saabastega kass, Lumekuninganna ja teised tegelased koos oma lugudega.