Lecture | University of Tartu Narva College

Emakeelenädal

EMAKEELENÄDALA KAVA 2020

NELJAPÄEV, 12. MÄRTS

13.00 – Spontaanse kõne võistlus gümnasistidele (aud. 200)
Võistlus toimub kolmes kategoorias: kõne eesti keeles võõrkeelena; kõne vene keeles võõrkeelena; kõne inglise keeles.

REEDE, 13. MÄRTS

10.15 – 11.00 – Vikerraadio e-etteütlus (aud. 321)
Eraldi on kategooriad eesti keele kui emakeele ja eesti keele võõrkeelena kirjutajatele.

11.00 – Spelleri kasutamine üliõpilastöödes

Неделя гражданина

Среда, 27.11

14:00 - Викторина для гимназистов, посвященную дню гражданина
Принять участие в викторине ждём команды из 5 гимназистов (10-12 класс) всех школ Ида-Вирумаа. Одна команда из каждой школы. Темами викторины традиционно будут культура, история, природа, спорт, государственные символы и современное общество Эстонии. Больше информации ЗДЕСЬ.

Kodanikunädal

Teisipäev, 26.11

17:00 - Helkuriüritus „Helkuriga Sõbraks” (kogunemine Peetri Platsil)
Tegemist on vabatahtlikke ja kogukonda kaasava üritusega, kus on oodatud osalema oma piirkonna inimesed, kes soovivad näidata eeskuju, panustada turvalisusesse ja suurendada nn tontide (ilma helkurita jalakäija) teadlikkust helkuri vajadusest. Narvas on kogunemine 16.50 Peetri Platsil. Helkur peale ja sõbrad kaasa!
Üritust korraldab Politsei- ja Piirivalveamet.

Седьмой научный семинар памяти профессора С. Г. Исакова

Приглашаем учителей, студентов и гимназистов принять участие семинаре, который состоится в Нарвском колледже Тартуского университета 25 октября (11.00–16.30). Семинар ESTO-RUSSICA посвящен памяти профессора Тартуского университета С. Г. Исакова.

Avatud seminaride sari

TÜ Narva kolledži Noorsootöö õppekava 15. aastase juubeli puhul korraldame asjaajamise kursuse raames seminaride sarja, mis on kõikidele huvilistele on avatud ja tasuta.
Seminarid toimuvad eesti keeles TÜ Narva kolledžis (aud. 322a).

Oktoobri kuu seminarid:

01.10.2019 kell 12:15