Other | University of Tartu Narva College

Other

Интерактивная мастерская: Какая она ТВОЯ Нарва?

Каким ты  видишь и как оцениваешь городское пространство Нарвы? Где тебе нравится бывать? Каких мест ты избегаешь? Недостаток чего чувствуешь и как бы изменил ситуацию?

Чаепитие с директором

Директор Нарвского колледжа Марек Саммул приглашает студентов на чаепитие! Первый чайный вечер состоится в среду, 11 марта, в 17:00 в зале галереи колледжа. Чайные вечера с директором - это возможность обсудить в неформальной обстановке вопросы, которые актуальны в обществе, университете, в Нарве или в студенческой жизни. Возможно, некоторые из этих дискуссий помогут нашей повседневной работе и сделают обучение в Нарве лучше.

Teeõhtu direktoriga

Narva kolledži direktor Marek Sammul kutsub üliõpilasi teeõhtule! Esimene teeõhtu toimub kolmapäeval, 11. märtsil kell 17 kolledži galeriisaalis. Teeõhtud direktoriga on võimalus mitteformaalsel viisil arutada neid küsimusi, mis on kas ühiskonnas, ülikoolis, Narvas või üliõpilaselus tähtsad. Ehk jõuab nendest aruteludest üht-teist ka meie igapäevasesse töösse ning aitab Narvas õppimist paremaks muuta.

Emakeelenädal

EMAKEELENÄDALA KAVA 2020

NELJAPÄEV, 12. MÄRTS

13.00 – Spontaanse kõne võistlus gümnasistidele (aud. 200)
Võistlus toimub kolmes kategoorias: kõne eesti keeles võõrkeelena; kõne vene keeles võõrkeelena; kõne inglise keeles.

REEDE, 13. MÄRTS

10.15 – 11.00 – Vikerraadio e-etteütlus (aud. 321)
Eraldi on kategooriad eesti keele kui emakeele ja eesti keele võõrkeelena kirjutajatele.

11.00 – Spelleri kasutamine üliõpilastöödes

Татьянин день

Дорогие первокурсники, учащиеся старших курсов, работники колледжа и друзья!

Приглашаем вас в четверг, 30 января в 18:00 в колледж, чтобы вместе отпраздновать Татьянин день - традиционный праздник русского студенчества, в рамках которого в пограничном эстонском городе Нарве проходит посвящение первокурсников.

Tatjanapäev

Head esmakursuslased, vanemate kursuste üliõpilased, kolledži töötajad ja sõbrad!

Ootame teid neljapäeval, 30. jaanuaril kell 18:00 kolledžisse, et üheskoos tähistada Tatjanapäeva. Tatjanapäev on traditsiooniline vene üliõpilaste püha, mille puhul toimub Eesti piirilinnas esmakursuslaste pühitsemine üliõpilaseks.

Tatjanapäev

Ootame ted reedel, 31. jaanuaril kell 18:00 kolledžisse, et üheskoos tähistada Tatjanapäeva. Tatjanapäev on traditsiooniline vene üliõpilaste püha, mille puhul toimub Eesti piirilinnas esmakursuslaste pühitsemine üliõpilaseks.