Соревнование по спонтанной речи | University of Tartu Narva College

Соревнование по спонтанной речи

14.03.2018 - 13:30 - 16:00

EMAKEELEPÄEVALE PÜHENDATUD SPONTAANSE KÕNE VÕISTLUS KUTSUB OSALEMA!

Traditsiooniline gümnasistide spontaanse kõne võistlus toimub taas emakeelepäeval, 14. märtsil 2018 kell 13:00 TÜ Narva kolledžis. Oodatud on kõik julged 10—12. klassi noored kõigist õppeasutustest.

Võistlus toimub kolmes kategoorias:

• kõne eesti keeles võõrkeelena;
  • kõne vene keeles võõrkeelena;
  • kõne inglise keeles.

Osalejalt oodatakse kolmeminutilist kõnet kohapeal valitud teemal - kõik teemad on nii või teisiti seotud keele, kultuuri ja kaasaegse ühiskonnaga. Kõne ettevalmistuseks aega ei anta.

Osalejaid hindab žürii, mille koosseisu kuuluvad TÜ Narva kolledži õppejõud ning kultuuri- ja haridustegelased. Igas kategoorias valitakse kolm võitjat ning ühiselt valitakse ka publikulemmiku. Lisaks põnevatele auhindadele, peame mainima, et noori, kes on tulnud 12. klassi õpilasena TÜ Narva kolledži kõnevõistluse 3 parima hulka, võetakse TÜ Narva kolledžisse vastu lihtsustatud korras vastuvõtutingimusi arvestamata.

Osalejatel palume registreeruda hiljemalt 12. märtsiks 2018 SIIN.
Osaleda võib kuni kahes kategoorias ning osalejate esinemisjärjekord selgub liisuheitmisega võistluse alguses. Osalema on oodatud gümnasistid ning osalejate arv ühest koolist ei ole piiratud.

Spontaanse kõne võistluse korraldajad on Narva kolledži eesti keele, vene keele ja võõrkeelte lektoraadid. Üritust toetab Narva Linnavalitsus.

Anna Markova
Contact title: