Учителям детских дошкольных учреждений | University of Tartu Narva College

Учителям детских дошкольных учреждений

Нарвский колледж ТУ предлагает БЕСПЛАТНЫЙ учебный семинар для учителей детских дошкольных учреждений в рамках деятельности Ида-Вирумааского центра компетенций многоязычного образования

ÕPPESEMINAR: Eesti keele õppe korraldamise võimalustest (Tartu lasteaedade kogemuse põhjal) / Возможности организации учебной деятельности и методологические подходы к преподаванию эстонского языка и общению на эстонском языке в детском саду (опыт детских садов Тарту)
Sihtrühm: koolieelsete lasteasutuste tegevõpetajad
Töökeel: eesti keel
Aeg: 12.november (13.00 – 15.30), aud 215 (TÜ Narva kolledž, Raekoja plats 2)
Maht: 4 tundi.
Läbiviijad: Veronika Dervojed (Tartu lasteaed ANNIKE), Julia Eskor, Julia Faizullova (Tartu lasteaed KELLUKE), Olesja Kums, Anžela Aleksejeva (Tartu lasteaed MÕMMIK)
Ajakava:
13.00 – 13.45 – Laste keeleline areng koosõppes linna asutustega (Tartu Annike lasteaia töökogemus). - Veronika  Dervojed (Tartu lasteaed ANNIKE)
13.45 – 14.30 – Käsikäes: eesti keel ja mäng Tartu lasteaias Kelluke. - Julia Eskor, Julia Faizullova (Tartu lasteaed KELLUKE)
14.30 – 15.15 -   Mida  me eesti keele õpetamisel silmas peame (Tartu Mõmmiku lasteaia töökogemus). -  Olesja Kums, Anžela Aleksejeva  (Tartu lasteaed MÕMMIK)
15.15 – 15.30 kokkuvõte ja tagasiside

Registreerimine