Tartu Ülikooli Narva kolledž

Katri Raik esitleb kirjandusklubis oma viimast raamatut „Minu Narva"

21. veebruaril kell 13.30 esineb Narva kolledži kirjandusklubis ajaloolane, kirjanik, poliitik ja haridustegelane Katri Raik.

Katri Raik tutvustab kirjandusklubis oma viimast raamatut „Minu Narva. Kümme aasta hiljem“, mis on valitud Apollo raamatupoodide keti parimate eesti autorite raamatute hulka.

Raik räägib, miks ja kuidas ta jõudis raamatute kirjutamise ja Narva teema juurde. Samuti tutvustab ta oma järgmisi raamatuid, mis esialgu on veel mustandina arvutis. Ka need raamatud räägivad Narvast, seekord narvalaste mälestustest ja naistest Narva ajaloos.

Kirjandusklubi kohtumised eesti kirjanike, ajakirjanike, tõlkijate, kirjandusteadlaste ja kultuuri-uurijatega toimuvad keskmiselt üks kord kuus oktoobrist maini. Kohtumistele on oodatud igas vanuses kirjandushuvilised, nii õpilased kui ka üliõpilased.

Üritus toimub eesti keeles ja on osalejatele tasuta.

Lisateavet saab lugeda ja kohtumistele registreeruda kirjandusklubi veebilehel.

Narva kolledž 25. Narva Jazz Club'is esineb Kadri Voorand

Fenno-Ugria filmiõhtu. "Je`vida" esilinastus Narvas