Kaja Karo

Kolledžis räägitakse riigikeelsest haridusest Balti riikides

8.-9. mail toimub Narva kolledžis rahvusvaheline seminar, kus on luubi all Balti riikide riigikeelne haridus.

Ettekanded 8. mail

11.00 Ildikó Vančo "State language acquisition problems of the indigenous national
minority, with special regard to languages of different language
families"

11.30 Larissa Degel "The situation and problems of learning Estonian as a state language in the Schools of Narva"

12.00–13.15 Ümarlaud.Gábor Tolcsvai Nagy (online), István Csernicskó (online), Ildikó Vančo, Szilárd Tibor Tóth, Pavel Naidjonov (Narva Vanalinna Põhikool), István Kozmács, Erika-Mária Tódor, Piret Kärtner (Narva kolledž), Larissa Degel (Narva Linnavalitsus)

14.00–15.00 Ettekanded

• Gábor Tolcsvai Nagy "Structural or usage-based L2 classroom education:
    a Hungarian overview" (online)
  • Pavel Naidjonov "How do we teach Russian speaking pupils in Estonian in Narva Old Town Primary School"

16.00–17.45 Stockholmi väljaku avamine

18.00–19.15 Muusika- ja luuleetendus „Piir“ Narva Raekojas

20.00 Filmiõhtu Narva kolledžis. Maailma esimese koltasaamikeelse filmi "Je`vida" esilinastus. Režissöör Katja Gauriloff.

9. mai kl 8.00 Narva Eesti Gümnaasiumi külastamine

Lisateave ürituse veebilehel.

Noorte väärtuste kujunemise tagamaad

Loodusvaatluste maraton

Kodanikuteaduse seminaril räägitakse, kuidas rikastab avalikkuse kaasamine teadustööd

Doktorantuur

Registreeru karjäärikonverentsile „Doktorikraadiga uutesse kõrgustesse!“