Jarek Jõepera

Narva kolledž sai Erasmus+ noortevaldkonna akrediteeringu

Selleks, et muuta noorsootöö õpingud Tartu Ülikooli Narva kolledžis rahvusvahelisemaks, taotleti möödunud aasta sügisel Erasmus+ noortevaldkonna akrediteeringut, millele saadi positiivne otsus. Akrediteeringu raames korraldatakse lühiajalisi rahvusvahelisi õppereise õppetöö raames välismaale, muudetakse noorsootöö kutseala kogukonda rahvusvahelisemaks, soodustatakse õppejõudude õpirännet nii Eestisse kui välismaale.

Tegemist on märkimisväärse saavutuse ja olulise sammuga edasi kolledži noorsootöö õppekava arendamisel. See akrediteering võimaldab kolledžil pakkuda oma üliõpilastele, õppejõududele ja noorsootöö kutseala kogukonnale uusi ja rikkalikke rahvusvahelisi õppimisvõimalusi.

Loe lähemalt projekti veebilehelt.

Erasmus+ noortevaldkonna akrediteering

​​​​​​​Akrediteeringu eesmärk on laiendada noorsootöö kutseala professionaalsust. See pakub mitte- ja informaalseid õppimisvõimalusi noorsootöö üliõpilastele, õppejõududele ning noorsootöö kutseala kogukonnale. Projekt toetab nende kultuuridevahelist õppimist, pädevuste arengut ning panustab kõrgekvaliteedilisse noorsootöö praktiseerimisse.
Tartu Ülikooli Narva kolledži õppehoone

Kandideeri 30. oktoobriks 2023 “Poliitilise ja strateegilise kommunikatsiooni semiootika” talvekooli

peahoone_suvel_otsevaade.jpg

Uuel metoodikal põhinevas maailma ülikoolide pingereas hoiab Tartu Ülikool kohta 400 parima seas